O nás

Poslaním MŠ je prispieť k rozvoju osobnosti dieťaťa tak, že nadobudne schopnosť chápať, analyzovať a hodnotiť vzťah medzi človekom a životným prostredím.

Vízia našej MŠ:

"Chceme byť materská škola v prírode a s prírodou."

Na dosiahnutie stanoveného poslania sa všetci riadime týmito hodnotami:

• Orientácia na zmenu: Veríme, že zmena je úžasná príležitosť, ktorú nám život ponúka každý deň.
  • Spolupráca: Veríme, že vieme napredovať prostredníctvom dobrej komunikácie a dobrou spoluprácou s rodičmi i širšou komunitou.
  • Učenie sa aktívnou formou: Veríme, že vzájomné učenie sa podporuje aktívnosť zainteresovaných na osobnom raste.
  • Príjemná atmosfére: Veríme, že naša cesta vedie k želanému stavu cez pozitívnu klímu v materskej škole.
  • Vzájomné porozumenie: Veríme, že naša cesta vedie cez vzájomné porozumenie, úctu a hodnotu človeka.